Oversigt over medarbejdere i Destination Bornholm

Her finder du en liste over vores medarbejdere, samt kontaktinformation. Er du i tvivl om hvem du skal kontakte, er du altid velkommen til at ringe på vores hovednummer tlf. 56 95 95 00 eller skrive på info@bornholm.info. Du kan kontakte os mandag-torsdag mellem kl. 8-16 og fredag 8-15.30.

Pernille Kofod Lydolph
Direktør
Tlf.: 5693 0369
E-mail: pernille@bornholm.info

Markedsføring, temaer & events

Sandra Maria Melskens
Grafisk Designer/Marketing
Tlf.: 5693 0343
E-mail: sandra@bornholm.info

Helle Mogensen
Presseansvarlig/Marketing
Tlf.: 5693 0367
E-mail: hellem@bornholm.info

Peter Juhl
Temakoordinator
Tlf.: 5693 0341
E-mail: peter@bornholm.info

Kristina M. Lindberg
Marketing
Tlf.: 5693 0364
E-mail: kristina@bornholm.info

Webteam

Stefan Asp
Digital koordinator
Tlf.: 5693 0366
E-mail: stefan@bornholm.info

Dennis M. Tomiola
Webmaster
Tlf.: 5693 0363
E-mail: dennis@bornholm.info

Administration

Hanne Strøby
Administrationsleder
Tlf.: 5693 0368
E-mail: hanne@bornholm.info

Charlotte Pelsen
Administration
Tlf.: 5693 0365
E-mail: charlotte@bornholm.info

Bornholms Turistinformation

Helle Hansson
Service – Rønne
Tlf.: 5693 0361
E-mail: helle@bornholm.info

Mette Hansen
Service – Rønne
Tlf.: 5693 0360
E-mail: mette@bornholm.info

Vibeke Michelsen
Service – Rønne
Tlf.: 5693 0344
E-mail: vibeke@bornholm.info

Kristin Schmidt
Service – Aakirkeby
Tlf.: 5693 0347
E-mail: kristin@bornholm.info

Mogens Mogensen
Service – Nexø
Tlf.: 5693 0348
E-mail: mogens@bornholm.info

Marianne Jensen
Service – Allinge
Tlf.: 5693 0346
E-mail: marianne@bornholm.info

Karin Pihl
Service – Hasle
Tlf.: 5693 0345
E-mail: karin@bornholm.info

Laila Lund Balle
Koordinator Turistinformation
Tlf.: 5693 0349
E-mail: laila@bornholm.info